دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي و رمزعبور- تشخيص چهره-کنترل تردد
دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي و رمزعبور- تشخيص چهره-کنترل تردد

     گیت های کنترل تردد یکی از انواع دستگاههای حضور و غیاب می باشند که تردد افراد به مجموعه ها و یا سازمان ها را به وسیله مجوزهای تعریف شده کنترل می کنند.  این گیتها دارای بدنه های استیل و ضد خش می باشند که به وسیله پنلهای مختلفی قابل کنترل می باشند. پنلهای نصب شده روی گیتها دقیقا مانند دستگاههای حضور و غیاب عمل می کنند  و با اتصال به سرور مرکزی مجوزهای تعریف شده در برنامه حضور و غیاب را بررسی کرده و امکان تردد را به افراد مجاز صادر می کنند. این گیتها در شکلها و کاربردهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند که از انواع گیتها می توان به گیتهای شیشه ای، گیتهای میله ای، گیتهای راهبند اشاره نمود.

  • گیت سه میله ای
گیت کنترل تردد سه میله ای T102

     گیت کنترل تردد سه میله ای یا گیت سه اهرمی از پرطرفدارترین گیت ها برای کنترل تردد فردی می باشند. این نوع گیت ها از طریق میله های متصل به ماژول محرکه باعث ایجاد مانع هوشمند در ورودی اماکن شده و با اتصال به سیستم های نرم افزاری کنترل ورود و خروج، می توان مدیریت هوشمند را برای تردد افراد به انجام رساند. باشگاه ها، ورزشگاه ها و استادیوم های ورزشی، استخرها، هتل ها، کارخانه ها، بانک ها، باشگاه بدنسازی و شرکت های تولیدی، فروشگاه های بزرگ و دیگر موارد از عمده متقاضیان این نوع از گیت ها می باشند.

قابلیت ها و مزایای گیت های کنترل تردد سه میله ای:

1- بدنه تمام استیل ضدخش و مستحکم
2- ماژول محرکه فلزی
3- میله هایی از جنس استیل براق
4- سیستم الکترونیکی پایه دار
5- نشانگرهای استاندارد
6- قابلیت اتصال به تمامی سیستم های اکسس کنترل
7- دارای 6 مد کاری
8- تغییر جهت چرخش میله ای به سادگی
9- طراحی منحصر به فرد با تنوع بالا متناسب با دکوراسیون زون های ورودی مختلف
10- دارای خروجی رله
11- دارای ریموت کنترل (Option)

  • گیت شیشه ای فلپ

   انواع گیت کنترل تردد فلپ جهت کنترل تردد نفر استفاده می شود. این نوع گیت کنترل تردد به طور گسترده در سیستم حضور و غیاب کارخانه ها، مؤسسات، سازمان ها، ادارات دولتی، شرکت ها و اماکن تجاری استفاده می شود. همچنین به عنوان سیستم کنترل بلیط در اماکن تفریحی و ورزشی به کار گرفته می شود. گیت کنترل تردد فلپ با مکانیزم لولایی برای کنترل تردد افرادی که از ویلچر استفاده می کنند نیز قابل استفاده است.

  • گیت شیشه ای اسلایدی
گیت کنترل تردد شیشه ای اسلایدی S301

     گیت کنترل تردد شیشه ای را می توان یکی از امن ترین، مطمئن ترین و پرکاربردترین گیت های کنترل تردد نامید. در دنیا شاید کمتر ایستگاه مترویی را می توان یافت که در ورودی آن گیت شیشه ای نصب نشده باشند و شاید کاربرد بالای این نوع گیت ها در متروها باعث شده است که آحاد مردم این نوع گیت ها را با نام گیت مترویی بشناسند.

سرعت پاسخ دهی بالا، نرخ تردد بالا، طراحی بی نظیر، اطمینان بالا و دیگر موارد را می توان از مهمترین دلایل استفاده از این نوع گیت ها برشمرد. نرخ تردد بالا در این گیت ها باعث گردیده تا گیت های اسلایدی به خوبی پاسخگوی محیط های پرتردد مانند مترو باشد. وجود بال های بلند در این نوع گیت ها باعث گردیده است تا ترددهای ثبت شده با ضریب اطمینان و دقت بالایی صورت گیرد (بال های بلند و تمام قد این نوع گیت ها به همراه سیستم هوشمند باعث گردیده است تا هیچ فردی بدون اخذ مجوز ورود نتواند از گیت عبور کند). ضریب اطمینان بالای ثبت تردد در این نوع گیت ها باعث گردیده است تا مدیران سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی با اتصال سیستم اکسس کنترل (نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد) به این نوع گیت ها مدیریت و اشراف کاملی بر کنترل ورود و خروج پرسنل داشته باشند.

بارزترین مزایا و امکانات گیت شیشه ای اسلایدی:

1- پشتیبانی از تمامی سیستم های کنترل تردد
2- مجهز به خروجی رله
3- پشتیبانی از پروتکل های wifi,RS232,RS232
4- طراحی ریموت کنترل (Option)
5- پشتیبانی از حالت اورژانسی
6- ابعاد مناسب با تنوع بالای محصول متناسب با دکوراسیون زون های ورودی و خروجی